Kemperu pārdošana

BluCamp_EuropeBlucamp preču zīmes kemperiem – ir kļuvuši par “uzticamības un komforta” sinonīmiem. Tā kā jebkurš kemperis – nav tikai transportlīdzeklis, bet arī mītnes vieta ceļojuma laikā, Blucamp ir spējis realizēt augstus kvalitātes un komforta standartus. Mēs piedāvājam plašu kemperu izvēli – jūs varat izvēlēties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

OCEAN sērija

Šīs sērijas kemperi ir ietilpīgas un ideāli derēs, lai pavadītu brīvdienas svaigā gaisā. OCEAN modeļus ražo Spānijā, ražotājs Benimar, uz Fiat Ducato JTD pamata (130 zirgspēku, dzinēja tilpums 2.3 litri). Tiem ir no 6 līdz 7 guļamvietas, kemperi ar aprīkoti ar ledusskapi (145 l.) un kondicionēšanas sistēmu.

OCEAN sērijā ir arī kompaktie modeļi, kas ir aprīkoti ar 5 guļamvietām. Visi modeļi ir aprīkoti ar kondicionēšanas sistēmu, dubulto drošības spilvenu, centrālo slēdzi un elektronisko ātruma kontroles sistēmu.

RIVER sērija

RIVER sērijas modeļus ražo tas pats ražotājs (Benimar), bet uz Ford Transit pamata, un ar mazāko dzinēja tilpumu (2,2 l., 125 zirgspēku). Šīs sērijas modeļi satur no 5 līdz 6 guļamvietām. Atšķirībā no RIVER 22 modeļa, RIVER 50G – ir mansarda tipa kemperis

SKY FREE

SKY Free modelis ir speciāli izstrādāts cilvēkiem ar ierobežotām iespējam, un ir domāti tām, lai viņi arī varētu brīvi ceļot ar komfortu. SKY Free tiek ražots Itālijā (ražotājs Rimor), uz Fiat Ducato JTD pamata (130 zirgspēku, dzinēja tilpums 2.3 litri).

Durvis un salons ir domāti cilvēkiem ar invaliditāti, un ir aprīkoti ar lifta platformu. SKY Free salons ir ļoti ietilpīgs un ir aprīkots ar speciāliem rokturiem.

Blucamp motorhome

Kempers.lv – Kemperu pārdošana un noma.