camper-in-forestCeļošana ar kemperi – tā ir ne tikai lieliska iespēja apceļot visu Eiropu, bet arī ļoti īpašs ceļošanas veids, gluži kā dzīvesveids. Cilvēkam, kurš sapņo par ceļiem un brīvu ceļošanu, tas kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu. Autonomija, mobilitāte un komforts – lūk, tas ir ceļojums ar kemperi. Māja uz riteņiem – tas ir automobilis, kurā ir viss dzīvošanai nepieciešamais: guļamistaba, virtuve, duša, tualete utt. Šāda veida ceļošanai uz riteņiem ir daudz priekšrocību:

- šādi ceļojot pa valsti, Jums būs iespēja sajust tās kolorītu, iegremdēties patiesajā gaisotnē un ieraudzīt visu to, kas parasti tiek slēpts no ziņkārīgo tūristu acīm;

- ceļojot ar kemperi, Jums būs iespēja apstāties pilnīgi mežonīgās vietās un baudīt pirmatnējo dabu vai arī izvēlēties šiem mērķiem maksimāli labiekārtotus un vairāk nekā civilizētus kempingus;

- izvēloties ceļošanai kemperi, Jums būs iespēja patstāvīgi izstrādāt savu maršrutu tā, lai apmeklētu tās pilsētas un vietas, kuras tieši Jums šķiet vispievilcīgākās un interesantākās;

- pat atrodoties atvaļinājumā Jums nebūs jāaizmirst, ko nozīmē no vietējiem produktiem mājās gatavots ēdiens. Reģionālās delikateses ir lielisks atvaļinājuma papildinājums un pat nosacījums tā pavadīšanas vietas izvēlei;

- Jums nevajadzēs pirkt biļetes, nebūs jārezervē viesnīca, jātērē laiks un nervi ceļojumu aģentūrās.

Tās nebūt nav visas, bet gan tikai galvenās priekšrocības, ko Jums sniegs kemperu noma.

EIROPAS KEMPINGI

Kempingos pakalpojumi atpūtniekiem ir visaugstākajā līmenī. Burtiski jebkur var atrast tūkstošiem labiekārtotu stāvlaukumu.
Katrai jaunai “ekipāžai” tiek piešķirta atsevišķa zaļā zona ar ūdens, gāzes un elektrības piegādi. Kempingu teritorijā būs viss Jūsu ērtībām. Kafejnīcas un restorāni, ja būs apnicis gatavot pašam. Produktus un pirmās nepieciešamības preces iespējams iegādāties, neizejot ārpus kempinga teritorijas. Aktīvās atpūtas cienītājiem kempingi piedāvā visdažādākās laika pavadīšanas iespējas: tenisa kortus, baseinu, futbola, basketbola un volejbola laukumus. Pēc tam Jūs varat atpūsties spa centrā. Arī Jūsu bērniem nebūs garlaicīgi, viņus sagaida visdažādākās spēles, pulciņi un apmācības programmas.

nature

ATPŪTA PIE DABAS

Eiropā ar kemperi var apstāties praktiski jebkur. Var arī pārnakšņot brīvā dabā. Iedomājieties, ka Jūs esat viens pret vienu ar mežu. Tikai Jūs un daba. Jūsu māju ieskauj meža vakara svaigums. Un rīta agrumā, saņēmis pozitīvu lādiņu no miega brīvā dabā, Jūs iedarbināt dzinēju un dodaties pie ezera vai upes, lai pavadītu vēl dažas neaizmirstamas dienas mājā ezera vai upes krastā. Ja būs apnicis sēdēt vienā vietā, Jūs to varat vienkārši atstāt un doties kaut kur citur. Kalni, saule, svaigs gaiss… Diezgan pievilcīga aina! Vai arī aizbraukt pie jūras vai okeāna, lai baudītu neatkārtojamus saullēktus un saulrietus, paplunčātos sāļajā ūdenī..eu-places

ATPŪTA PILSĒTĀ

Eiropā ir daudz ievērības cienīgu vietu, kurām reklāma nav nepieciešama. Ceļojot ar kemperi, Jūs sava atvaļinājuma laikā varat pagūt apmeklēt daudzas pilsētas un valstis. Tā ir lieliska iespēja aplūkot slavenus arhitektūras pieminekļus, apmeklēt muzejus, teātrus, izstādes… Iepirkšanās nepazīstamā pilsētā – tā vienmēr ir bauda, kuru Jūs varat apvienot ar pasēdēšanu omulīgā kafejnīcā vai restorānā. Bet vakarā, atstājot savu “māju” pilsētas centrā, doties uz tuvāko klubu vai bāru.
Ceļojums ar kemperi – reāla iespēja apmeklēt daudzas vietas, atrodoties blakus “mājām”.

camper-by-lake

AKTĪVĀ ATPŪTA

Eiropa – tie nav tikai muzeji, naktsklubi un vēsturiskas apskates vietas. Vecā pasaule piedāvā arī visdažādākās aktīvās atpūtas iespējas:
KALNI
Daudziem ceļotājiem aktīvā atpūta asociējas tieši ar kalnu slēpošanu vai snovbordu. Vairumā ziemas kūrortu Jūs blakus pacēlājam varat viegli atrast kempingu vai kemperu stāvvietu.
Atpūta kalnos vasarā ir ideāli piemērota tam, lai dotos pārgājienā ar velosipēdu vai vienkārši pastaigātos pa kalniem. Turklāt Jums būs iespēja gūt baudu no atrašanās starp zemi un debesīm, lidojot ar paraplānu, vai pārbaudīt savus spēkus, kāpjot kalnos pa kalnu maršrutiem.
ŪDENS
Aktīvā atpūta uz ūdens ir ļoti daudzveidīga. Pakļaujiet sev vēja spēku, nodarbojoties ar vindsērfingu vai kaitsērfingu. Izjūtiet kutera vai ūdens motocikla motora jaudu vai arī baudiet mierīgu un klusu atpūtu ar kanoe vai kajaku. Gūstiet baudu no makšķerēšanas un no noķertajām zivīm pagatavojiet neprātīgi gardas vakariņas.
Ceļojot ar kemperi, Jūs bez grūtībām atradīsit piekrastē vietu lieliskai laika pavadīšanai.

Kemperī var viegli iekraut visu aktīvai atpūtai nepieciešamo inventāru.
activity